Almanyam.com

Hakkımızda

Bağımsız bir yayın organı olan almanyam.com, hiçbir kişi, kurum veya kuruluşla doğrudan veya dolaylı ilişki içinde değildir.

2020 yılında online dünyaya adım atan Almanyam , son yıllarda giderek önemi artan ve yazılı basının tahtını sarsan, online- medya ortamına uygun bir şekilde 2020 yılında yeniden yapılanarak haber-iletişim dünyasına geri döndü. Almanyam.com’de yayımlanan haberler, objektif habercilik ilkesine uygun olarak, yorum ve yargı içermez. Yorum içeren haberlerde, yorum-haber olduğu yazarın adıyla birlikte belirtilir.

Almanyam.com, herhangi bir siyasi veya dini görüşün yayın organı değildir. Almanyam.com, Almanya orijinli bir yayın olduğu için, haberlerde daha çok Almanya içerikli konulara ağırlık verilir ancak; haberde sınır, sınırlama ve ayrımcılık yoktur. Türkçe  haber yapılır.

KURALLAR

Haber ve yorumlarda, köşe yazılarında, küfür, hakaret içeren, herhangi bir dini,milleti, etnik grubu aşağılayan yazılara yer verilmez. 

Yorumlardan, köşe yazılarından, yazarı sorumludur, almanyam.com kurumsal olarak sorumluluk kabul etmez.

Almanyam.com dışındaki linklerden (bağlantı), rss, haber küpleri ve içeriklerden almanyam.com sorumlu değildir.

Sitede kullanılan metin ve fotoğraflar hiçbir siteden kişi veya kurumdan izinsiz alıntılanmamıştır; ya kendi ürünlerimizdir ya da izinli/kamusal kullanıma açık içeriklerdir: Sitemizden de izinsiz alıntı (fotograf, icerik) yapılmamalıdır, emeğe saygılıyız ve saygı bekliyoruz.

Sitede yayınlanan haber ve fotoğraflardan haberin altında adı yazılı olan kişi sorumludur, sorun çıkması halinde almanyam.com sorumluluk üstlenmez.